PolskiAngielski

Telefon:
+48 733 214 214
Napisz do nas
sklep@drewienko.pl
Strona główna1 » O firmie

O firmie

O NAS

 

Miło nam powitać Państwa na naszej oficjalnej stronie internetowej Drewienko.pl. 
Nasz sklep internetowy oferuje tylko nowoczesne, stylowe i wysokiej jakości blaty drewniane, które są przeznaczone  zarówno do codziennego, jak i profesjonalnego użytku. Nasze produkty mogą zainteresować zarówno kobiety, jak i mężczyzn.
Firma jest producentem blaty drewnianych, historia zaczyna się w 1991 roku. Dziś firma jest jednym z wiodących producentów blatów drewnianych na terenie Polski oraz Europy✓. Dzięki regularnemu wprowadzaniu nowoczesnych rozwiązań i nowinek technologicznych, a także stałemu monitorowaniu każdego etapu produkcji wyrobów Drewienko.pl udaje się utrzymać niezmiennie wysoką jakość blatów drewnianych, o czym świadczy wysoki poziom lojalności klientów oraz opinie zadowolonych klientów.
Głównym celem firmy jest dostarczanie swoim klientom blatów wysokiej jakości, z uwzględnieniem zastosowania najnowszych technologii produkcyjnych oraz z poszanowaniem wieloletnich tradycji. Dlatego blaty drewniane przechodzą pełny cykl produkcyjny bezpośrednio w przedsiębiorstwie, począwszy od obróbki drewna surowego, suszenia drewna i produkcji gotowych blatów drewnianych. Nowoczesny i potężny park maszynowy pozwala na produkcję wysokiej klasy blatów drewnianych i jednocześnie zapewnia stały łańcuch dostaw dla nawet najbardziej wymagających odbiorców.
Jednym z naszych głównych celów to szeroka oferta znakomitej klasy produktów, przejrzysty i intuicyjny proces zakupowy wraz z dostarczeniem wszystkich wymaganych informacji i parametrów dotyczących oferowanych produktów, a tym samym zadowolenie naszych klientów. Blaty drewniane wykonane są wyłącznie z naturalnego drewna. Oferowane blaty drewniane to najbardziej szlachetne gatunki drewna jak dąb i buk dostępne w szerokiej gamie wymiarów. Wysoka jakość to główna cecha produktów Drewienko.pl, o czym świadczą lata, doświadczenie i wysokie tempo rozwoju firmy. Szeroki wybór rodzaju drewna (Dąb, Buk, Akacja, Jesion, Jawor, Czereśnia) i szeroka gama wymiarów drewienko pozwala Drewienko.pl coraz mocniej umacniać swoją wiodącą pozycję na rynkach blatów drewnianych różnych krajów Unii Europejskiej, ponieważ produkujemy wysokiej jakości blaty z naturalnego drewna dla różnych odbiorców, w głównych obszarach projektowych i stałe aktualizować asortyment zgodnie z nowoczesnymi potrzebami klientów. Nasz sklep internetowy jest oficjalnym producentem i sprzedawcą w Polsce, dlatego oferujemy najlepsze ceny z gwarancją jakości ✓. Pracujemy bez pośredników i bez nadpłat. Rozsądna i prospołeczna polityka cenowa sprawia, że nasze blaty drewniane są dostępne dla szerokiego grona odbiorców. Sprawdź, stosunek ceny do jakości produkcji naszego sklepu internetowego miłe Cię zaskoczy, a zakupione blaty w bardzo krótkim czasie staną się ulubionymi. Nasz sklep internetowy pracuje dla każdego z Was, dlatego można tu dokonać zarówno zakupów detalicznych, jak i hurtowych zakupów wysokiej jakości blatów drewnianych. Ponadto, w poszukiwaniu skutecznego, produktywnego i wzajemnie korzystnego partnerstwa, jesteśmy gotowi zagwarantować zgodność z wymaganą dostawą produktów wysokiej jakości na 100%, eliminując w ten sposób możliwość rozczarowania naszych klientów i partnerów. Wysokiej jakości, stylowe, nowoczesne, a co najważniejsze piękne drewniane blaty — to jest prawdziwe i takie jest — Drewienko.pl. Drewniane blaty Drewienko to miłość i troska o każdego klienta. Podaruj sobie komfort i przyjemność na każdy dzień! ✓✓✓.

 


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl